Škoda Superb Club

Subscribe to zdroj Škoda Superb Club
Aktualizace: 58 min 27 sek zpět

Máme pro vás soutěž!

Pá, 03/16/2018 - 17:58

Spolu s internetovým obchodem www.autodily-na-skodu.cz jsme pro vás připravili soutěž o dárkový balíček kosmetiky v hodnotě 500 Kč.

 

Balíček obsahuje: COYOTE Aktivní čistič plastů interiéru 300 ml, COYOTE Cockpit spray Vanilka 400ml, COYOTE Čistič disků kol Trigger 500 ml, Wunderbaum vonný stromeček Vanillaroma, TEMPO Autošampon (s voskem) 300ml, Mycí houba XL. Vše od kvalitních výrobců COYOTE a TEMPO.

https://www.autodily-na-skodu.cz/Darkovy-balicek-autokosmetiky-d12420.htm

 

Jak balíček vyhrát?

1.Dejte LIKE stránce Autodíly-na-škodu.cz

2.Napište do komentáře u jejich příspěvku SOUTĚŽ, proč právě vy byste měli tento balíček vyhrát? V kreativitě a vtipnosti se meze nekladou :-)

3. Komentář s největším počtem "to se mi líbí" automaticky tento balíček vyhrává.

4. 22.3 2018 v 00:01 soutěž končí, obchod Autodíly-na-škodu.cz se s výhercem na FB spojí a požádá o adresu k zaslání výhry.

 

Obchod Autodíly-na-škodu.cz je specializovaný obchod na autodíly Škoda. Nabízí jak originální díly Škoda, tak levné dovozové značky. Kromě autodílů nabízí také speciální nářadí pro opravy vozidel, tažné zařízení, autodoplňky a příslušenství. Za zmíňku stojí určitě také jejich online podpora, poradenství a vlastní blog. Jejich slogan "s námi mít vůz Škoda, se vyplatí" je tak určitě na místě :-)

 

Tagy: soutěž

Škoda Superb facelift - foto nárazníku

Út, 01/30/2018 - 15:20

Na internetu se objevily obrázky nárazníku nové Škody Superb, ten bude mít dle vykrojení nárazníku na obrázku širší jinak tvarované mlhovky.

Původní nárazník:

Tagy: Škoda Superb III

Na rozdávání pokut si Služba dopravní policie pořídila neoznačené vozy ŠKODA SUPERB

Čt, 01/25/2018 - 11:26

Dálniční oddělení Policie České republiky dostalo nové pomocníky pro rozdávání pokut. Flotila 19 vozů ŠKODA SUPERB Ambition 2,0 TSI 4×4 DSG se již brzy zapojí do hlídkové služby na hlavních dálničních tazích České republiky. Ke slavnostnímu předání vozidel došlo 23. ledna 2018 v Zákaznickém centru ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi za přítomnosti policejního prezidenta Tomáše Tuhého, ředitele dopravní policie Tomáše Lercha a šéfa prodejní organizace ŠKODA AUTO Česká republika Luboše Vlčka.

Zbývajících 19 vozů převezme Policie ČR v druhé polovině letošního roku. „Služba u dálniční policie vytváří ty nejnáročnější podmínky, v nichž je možné automobil provozovat,“ zdůraznil šéf prodejní organizace ŠKODA AUTO Česká republika Luboš Vlček. „Vyžadují se nejen vynikající jízdní vlastnosti a výkonný motor, ale také robustnost a odolnost vůči opotřebení. Automobily musejí snášet extrémní zátěž a při tom spolehlivě fungovat. Proto nás velmi těší, že policie vložila důvěru do vozů značky ŠKODA. Je to další praktické ocenění jejich kvalit,“ dodal Luboš Vlček. Všech 19 nových vozů ŠKODA SUPERB v karosářském provedení liftback bude okamžitě nasazeno do služby ve všech krajích České republiky. Automobily nemají žádné viditelné označení a budou sloužit především jako hlídkové a stíhací vozy.

K tomu mají odpovídající parametry, které budí respekt. Přeplňovaný motor 2,0 TSI o výkonu 206 kW propůjčuje vozu excelentní jízdní výkony. Ke zrychlení z 0 na 100 km/h mu stačí pouhých 5,8 s, přičemž maximální rychlost dosahuje 250 km/h. Díky pohonu všech kol má jeho řidič dostatek trakce i na kluzkém povrchu. Šestistupňová převodovka DSG s dvojicí elektrohydraulicky ovládaných souosých spojek garantuje bleskové přeřazení v samočinném i manuálním módu. Přes svůj vysoký výkon a brilantní dynamické vlastnosti dosahuje daná specifikace vozu kombinované spotřeby jen 7,2 l/100 km. Všechna vozidla vycházejí z výbavového stupně Ambition. Nad rámec standardní specifikace jsou vybavena adaptivním podvozkem, 18palcovými koly, rezervou, spodním krytem motoru. Instalaci policejního vybavení, nezbytného pro výkon služebních úkolů, provedl externí úpravce.

Vozidla jsou vybavena nejmodernějším zařízením na měření rychlosti silničního provozu, které umožňuje měření okamžité rychlosti ze stojícího i jedoucího vozidla. Lze měřit vozidla, které odjíždí i toho, které přijíždí. Automaticky jsou rozpoznávány registrační značky vozidel, v registru centrálních vozidel je ověřováno, zda se nejedná o kradené či jinak problémové vozidlo. Měřicí zařízení lze využít i k měření průměrné rychlosti. Ve vozech je dále instalován nezávislý kamerový systém, který provádí nepřetržitý záznam obrazu z dvojice miniaturních kamer umístěných vpředu a vzadu. V případě krizové situace se aktivuje výstražný systém pro právo přednosti v jízdě, který je před zraky kolemjdoucích i okolních řidičů umně skryt za skly vozidla. Moderní komunikační systém MATRA udržuje vozidlo on-line po celou dobu služby.

„Policie České republiky potřebuje pro svoji akceschopnost kvalitní a spolehlivý vozový park. Automobily Škoda již mnoho let vzorně slouží policistům při výkonu jejich služby. Jsem proto velmi rád, že spolupráce mezi českou policií a českou automobilkou pokračuje,“ uvedl během slavnostního předání nových vozů policejní prezident Tomáš Tuhý.

Nejnovější dodávka policejních vozů ŠKODA SUPERB pro dálniční službu píše další kapitolu v dlouhé a úspěšné spolupráci mezi automobilkou ŠKODA AUTO a Policií České republiky. Od roku 1993 bylo českým policistům v rámci několika tendrů předáno více než 18 tisíc vozů ŠKODA nejrůznějších modelů a specifikací. V současnosti jsou ve službách Police ČR zastoupeny modely FABIA, OCTAVIA, SUPERB a YETI. Ať již speciálně upravené podle požadavků policejních sborů nebo v sériovém provedení.

Vozy značky ŠKODA slouží policii také v jiných zemích, například v Polsku, na Slovensku, v Rakousku, Maďarsku, Belgii, Velké Británii, Izraeli nebo v Portugalsku.

Tagy: policiemagazínACAB

Škoda Fabia

Autodoplňky ŠKODA

© 2011 - 2017 Copyright Jan Vosátka. Kontakt, reklama: admin@fabiaauto.cz

Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. POKUD S TÍM NESOUHLASÍTE TENTO WEB NEPOUŽÍVEJTE! Další informace