Nová Škoda Fabia zaujme nejen cenou!

O Fabie třetí generace, ať už v provedení hatchback nebo Combi, je v současné době opravdu velký zájem. Není náhodou, že nová Škoda Fabia získala titul Auto roku nejen v Česku, ale například i ve Velké Británii. Sám výrobce, mladoboleslavská automobilka Škoda, zveřejnil veškeré přednosti obou modelů v porovnání s předcházejícími generacemi Fábií a také v porovnání s konkurencí. Prakticky ve všech médiích se nyní píše o ostrých rysech nové Fabie, o větším zavazadlovém prostoru, o prakticky zařízeném interiéru s větším množstvím odkládacích ploch, o větší výbavě a o větší bezpečnosti, kterou nové Fabie nabízí. Má to jeden háček. Do fotografií a článků se neposadíte a nevyzkoušíte samotnou jízdu.

 

Žádné auto si nezamilujete podle fotek, ale podle pocitu z jízdy

Je skvělé, že krátce od uvedení na trh je možné najít o nových Fábiích opravdu kompletní informace o karoserii vozů, motorizaci, výbavě a uspořádání. Vše je navíc doplněno mnoha detailními fotografiemi a videi. Jedno z videí si můžete prohlédnout třeba zde. Nová Fabia hatchback i nová Fabia Combi se podle těchto informací jeví, jako skvělé vozy, které patří mezi nejlepší ve své třídě.

 

Z dostupných článků a fotografií si můžete snadno tedy udělat obrázek, jaké přednosti nová Škoda Fabia má. Nic z toho se však nevyrovná možnosti si do auta sám zasednout a projet se! 

Vyzkoušejte předváděcí vozy

Pokud se vám líbí zbrusu nová koncepce Fábií třetí generace, nebojte se vyzkoušet si pocit z jízdy na vlastní kůži. Jedině tak zjistíte, zda automobil splňuje všechna vaše očekávání a vyhovuje vašim potřebám. Stačí kontaktovat specializovaného prodejce automobilů Škoda a objednat si testovací jízdu. U nás je takovým prodejcem například Auto-Poly. Auto-Poly je autorizovaný prodejce i servis vozů Škoda a může vám tak nabídnout odborný servis i poradenství při výběru nového vozu. Pokud se rozmyslíte, že nechcete nové auto, ale ani „ojetinu“ má pro vás Auto-poly také skvělou alternativu v podobě předváděcích vozů. Tato vozidla slouží především pro předváděcí jízdy či jako exponáty na autosalonech. Mají tedy obvykle vysoký stupeň výbavy, nadstandardní motorizaci, pravidelný servis a přitom jsou cenově zvýhodněné oproti novým vozům.

Jaké jsou ceny nových vozů Fabia?

Ceník nové Škody Fabie v kategorii hatchback i Combi je příznivý, což je pro Škodu charakteristický znak. Nová Škoda Fabia v základním provedení s litrovým objemem motoru a výkonem úctyhodných 44kW je nabízena za 234 900Kč. Zajímavý je finanční rozdíl mezi touto verzí a verzí Combi. Ta je u méně výkonných verzí dražší o 25 000Kč, ale čím je výkon motoru u obou verzí větší, tím se finanční rozdíl snižuje. U některých druhů je rozdíl mezi verzemi pouhých 10 000Kč.

 

Neváhejte tedy a vydejte se vyzkoušet si novou Škodu Fábii k Auto-poly!

Škoda Fabia bazar

© 2011 - 2022 Copyright Jan Vosátka. Kontakt, reklama: admin@fabiaauto.cz

Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. POKUD S TÍM NESOUHLASÍTE TENTO WEB NEPOUŽÍVEJTE! Další informace