ŠKODA World Dealer Conference: Nová ŠKODA Fabia představena ve velkém stylu

ŠKODA Fabia

​Jen pár dní po světové premiéře v Paříži je nová ŠKODA Fabia znovu předvedena ve velkém stylu, a to na akci ŠKODA World Dealer Conference, která se koná od 14. do 25. října 2014 ve španělské Valencii. Společnost ŠKODA AUTO zde poprvé představuje svým obchodníkům tento zcela nově vyvinutý malý vůz. Již v listopadu bude nová ŠKODA Fabia uvedena na evropský trh, začátkem roku 2015 ji bude následovat nová Fabia Combi.

​Celkem přibližně 4 600 obchodníků ŠKODA z celého světa se může u příležitosti konání World Dealer Conference (WDC) poprvé osobně svézt novým modelem ŠKODA Fabia a zároveň o nejnovějším modelu značky obdrží obsáhlé informace přímo od zdroje. K účastníkům WDC patří vedle evropských obchodníků také prodejci vozů ŠKODA z Číny a Austrálie.

„Prostřednictvím nového modelu Fabia zahajujeme další fázi naší modelové ofenzívy,“ říká Werner Eichhorn, člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO odpovědný za prodej a marketing. „Společně s našimi obchodními partnery chceme navázat na úspěšnou minulost našeho malého vozu a pro něj i pro značku získat po celém světě nové skupiny zákazníků. Konference WDC tento záměr emocionálně zahajuje,“ dodává Eichhorn.

ŠKODA Fabia je po modelu Octavia nejprodávanějším vozem české automobilky. Od své premiéry v roce 1999 bylo dosud dodáno zákazníkům přibližně 3,5 milionu vozů modelové řady Fabia. Třetí generace má dále posílit úspěch značky na mezinárodních trzích. I proto společnost ŠKODA AUTO vyvinula tento zcela nový malý vůz, který v každém ohledu svého předchůdce překonává a ve své třídě stanovuje nová měřítka.

Nová ŠKODA Fabia a nová ŠKODA Fabia Combi se tak řadí ke zlatým hřebům pařížského autosalonu ‚Mondial de l’Automobile’. Jako první sériový model značky ukazuje nová Fabia vývoj designového jazyka značky ŠKODA směrem k expresivnějším a emocionálnějším formám. Zároveň tento model boduje inovativními systémy týkajícími se bezpečnosti, komfortu a infotainmentu. Nová Fabia je zároveň ohleduplnější k životnímu prostředí než kdykoliv předtím. Má typické rysy vozů ŠKODA a navíc nabízí velkorysý prostor – mimo jiné největší objem zavazadlového prostoru ve třídě malých vozů – a vysokou funkčnost, kterou podtrhuje až 24 praktických řešení ‚Simply Clever’.

 

Tagy: 

Škoda Fabia bazar

© 2011 - 2022 Copyright Jan Vosátka. Kontakt, reklama: admin@fabiaauto.cz

Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. POKUD S TÍM NESOUHLASÍTE TENTO WEB NEPOUŽÍVEJTE! Další informace