Tuning v Polsku - Škoda Fabia Siemi & Lukleo Design

Z Polské tuningové scény známe spíše odstrašující vozy, ale tato Škoda Fabia není ten případ, tento vůz patří ke špičce i v evropském měřítku, představujeme vám Škodu Fabia Siemi & Lukleo Design.

Sériová Škoda Fabia se změnila k nepoznání, zahlazené nárazníky jsou z modelu RS, přední lízátko ze Seatu Cupra a zrcátka VW Lupo. Vůz má také vytažené lemy blatníků a do černa nalakovanou přední masku.

Skoda Fabia Tuning

Kola dělají auto praví staré moudro, v tomto případě to jsou 8x18 Porsche Turbov bílém laku s pneumatikami Toyo T1R 205/35 R18. Auto je posazené na vzduchovém podvozku AIR-RIDE s komponentů Bilstein, Koni a stabilizátorů Wiechers, takže po přizvednutí je použitelné i pro běžný provoz.

Fabia Tuning Fabia Tuning

Vůz pohaní motor 1.9 TDI, který má v sériové verzi 77kW, výkon byl ale navýšen na úctyhodných 141kW a 400 Nm a to pomocí většího turba 220V, novému výfukovému systému 2.5", vzduchovému filtru KaN a většímu intercooleru. Auto má také jinou spojku a sání ze Seatu Ibiza FR a samozřejmě chiptuning.

Nezapomnělo se ani na ozvučení o které se stará subwoofer, digitální zesilovač a středové reproduktory Pioneer, výškové reproduktory Hertz, o zábavu se postará PlayStation 2 se dvěma bezdrátovými ovladači, hru můžete sledovat i na  LCD monitoru v kufru. Interiér je očalouněný látkou, přední a zadní sedadla pochází z VW Polo CROSS, sportovní volant a hlavice mají emblémy Porsche.

Fabia Tuning

Fabia TuningFabia TuningFabia TuningFabia TuningFabia TuningFabia TuningFabia TuningSkoda Fabia Tuning

Video:

Škoda Fabia Tuning Siemi & Lukleo Design PL

Tagy: 

Škoda Fabia bazar

© 2011 - 2022 Copyright Jan Vosátka. Kontakt, reklama: admin@fabiaauto.cz

Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. POKUD S TÍM NESOUHLASÍTE TENTO WEB NEPOUŽÍVEJTE! Další informace

auto