Fabina by Benasy

Člen: Škoda Fabia Club: 
Rok výroby: 
2 005
Motor: 
1,4 TDi
Výkon [kW]: 
59
Kombinovaná spotřeba [l/100km]: 
6.00
Příběh: 

Fabinu sem koupil v listopadu 2010 po stěhování do města místo Opel Vectry 3,2 GTS celkem skok sem si řek ale budiš. Chtěl sem aby přítelkyně začala víc jezdit a nechtěl sem se bát, že tam se nevejde tu nezaparkuje. Vybíral sem si vesměs podle výbavy roku výroby a počtu najetých km. Celkem slušné reference sem slyšel na autobazar Auto Esa , taky sem se nesplet Vectru vykoupili za slušnou cenu a nabídli par modelu které byli zajímavé. Na pár věci se mi tahle fábie líbila tak jsme se shodli, že na pár let nám to bude stačit navíc sem zdarma k autu dostal zimní pneu. Musím řict, že skok z 211 koni na 80koni mi ani moc nepřišel fabina má prostě něco dosebe a vím že výkon neni všechno.

Plánované úpravy: 
montáž karbonového křídla, montáž hudby, větší kola 16"nebo 17", výměna předního nárazníku za RS, výměna předních světlometů za ANGEL EYES - černé, drážkované brzdy Brembo
poruchy: 
Děravá trubka klimatizace. Pískání brzd po zahřátí a při levotočivé zatáčce.
galerie: 
Kategorie: 

Komentáře

Obrázek uživatele Martty

Zdravím, to pískání v zatáčce mně dělalo taky a po projetí kamarádem - automechanikem mi bylo sdělený, že za to můžou zvlněný kotouče - > výměna a je pokoj ;)

Od Martty
Obrázek uživatele bubu999

Výměnou kotoučů to nemusí končit , zachvíli Ti to může dělat znova pokud budeš mít už nějaky vůle na nápravě,myslim tim jak kuláky,silenbloky atd.. všechno stimhle souvisí,to říkám jenom tak,kdyby to pak náhodou zachvíli začlo znova.

Od bubu999

čo majú spoločné vôle nápravy s pískaním bŕzd...? pískať skôr môžu, keď sú zadreté piestiky, alebo vodítka strmeňa.... ale s čapmi to nemá nič spoločné...

Od Michal (neověřeno)
Obrázek uživatele Martty

Silenbloky jsou měněný taky. Ale zatím je pokoj, kdyby to náhodou začalo znova, tak aspoň vím, po čem jít. Díky za info.

Od Martty
Obrázek uživatele bubu999

Jo tak to potom jo určitě není za co:) vím,že tohle pár lidí řešilo a problém byl v tomhle.

Od bubu999
Obrázek uživatele Martty

Silenbloky jsou měněný taky. Ale zatím je pokoj, kdyby to náhodou začalo znova, tak aspoň vím, po čem jít. Díky za info.

Od Martty
Obrázek uživatele admin

Pěkná vítej :-)

Od admin --

Škoda Fabia 1,4 77kW

Obrázek uživatele 360spider

děkuji, zatím je to jen v plenkách ale pokračování bude... :-)

Stránky

Škoda Fabia bazar

© 2011 - 2022 Copyright Jan Vosátka. Kontakt, reklama: admin@fabiaauto.cz

Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. POKUD S TÍM NESOUHLASÍTE TENTO WEB NEPOUŽÍVEJTE! Další informace

auto