Škoda Fabia

Člen: Škoda Fabia Club: 
Rok výroby: 
2 001
Motor: 
1.4 MPI
Výkon [kW]: 
44
Kombinovaná spotřeba [l/100km]: 
7.00
Příběh: 

Za pár dní dodělávám ridičský průkaz, koupil jsem si jako své první auto škodu fabii 1.4 MPI, s vozem jsem se párkrát projel jen po vesnici, docela se mi líbí, a řekl bych, že jako první auto tak na 2 roky vystačí v pohodě, ale může se stát cokoliv. Jestli máte někdo s tímto autem zkušenosti, klidně napište ať jsem zase o trochu chytřější a zkušenější.

poruchy: 
Zatím žádná.
galerie: 
Kategorie: 

Komentáře

Obrázek uživatele Stody

Aké pneu to máš na aute? 205/45 R16

Od Stody

Omlouvám se, nedocvaklo mi to, chtěl jsem říct, že ten přední nárazník možná zkresluje, protože jsou vytáhlý blatníky. Ještě jednou se omlouvám.

Od Karlos

dobrá volba si myslim, ale podle fotek bych řekl, že zrovna tato má buď měněnej přední nárazník, nebo zadní lampy, že je poskládaná. Tak jako ta moje, proto jsem si toho všiml..;)

Od vojcek..:) (neověřeno)

Ten přední blatník se ti možná jen zdá, protože ta fábka má rozšířený blatníky ve předu, možná to zkresluje, nevím.

Od Karlos

Poskládaná být nemusí.Má nalakované lišty nárazníků i kliky dveří a vyměněny zadní pofaceliftová světla.To mám taky a skládačku nemám.Dělal jsem si to sám,aby to líp vypadalo... ;-)

Od Pavel (neověřeno)

Stránky

Škoda Fabia bazar

© 2011 - 2022 Copyright Jan Vosátka. Kontakt, reklama: admin@fabiaauto.cz

Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. POKUD S TÍM NESOUHLASÍTE TENTO WEB NEPOUŽÍVEJTE! Další informace