Pozvánka na CARWARS OPENING 2014

Pozvánka na CARWARS OPENING 2014

Dne 16.-18. KVĚTNA se koná další ročník Car Wars v Panenském Týnci. Čeká vás bohatý program a spoustu silných aut a krásných žen.
Událost na Facebooku: 
www.facebook.com
WEB: www.c
arwars.cz

PROGRAM   

Stejně jako každý rok má první auto ve frontě u pokladen volné vstupné. Posledně tam ti chudáci čekali asi od dvou hodin, tak ať jim to stojí za to:) Na letním CARWARS se osvědčilo posunutí pokladen ke gummiplatzu, takže znovu uděláme radost dopravní policii z Loun, nebudeme vytvářet tříkilometrovou kolonu k hlavní a pokladny takhle zůstanou už na věčný časy.

UPOZORNĚNÍ PRO TRUCKERY:

Trucky budou najíždět do areálu stejně jako vloni - tzn. že hned u hangárů bude stát vestička, která vám otevře zábrany a pustí vás po pojezdovce, zadem okolo stage a autodromu a dál si vás předají regulovčíci. Jen malá prosba: Jakmile přijedete k plotu napříč pojezdovkou, zatrubte (beztak houkáte celej víkend, tak se alespoň rozehřejete:) a holky od kasy vás zaběhnou odbavit. Je to dvacet metrů, tak jim dejte chvilečku... Truck zóna stojí stejně jako loni, kdo z vás bude chtít přitáhnout nějakou válcovačku, bagr nebo něco takovýho, zavolejte mi předem na 725 607 606 a vymyslíme kam to postavit, OK?

Bezpečnostní pravidla jsou úplně stejná jako v minulých ročnících: Zákaz jízdy po 22:00, pokud budete potřebovat odjet, chyťte prvního člověka s vestou, který vám vysílačkou sežene čtyřkolku, která vás vyvede z areálu.

Ochranka je opět ta samá jako v létě a předpokládáme, že vlastně nebude zapotřebí, protože tuningy na Panenčáku navštěvují jen samí mladí chytří a kultivovaní lidé, které zajímá jen motoristický sport a poslední co by chtěli je alkohol a nějakej čurbes na party, ze jo?:) Jen poslední prosba - nezkoušejte projet okolo pořadatelů na pojezdovku, nebo se motat s autama po trávě kdekoli u stage nebo produkčního kempu. Stálí návštěvníci CW už to vědí, ale loni hodně lidí, co byli na CW prvně, drandilo po trávě okolo EASCA a Best of CW. Beztak vás někdo chytí a když to bude Márfy, nepřeju vám to... Dikas:)

Vstupné 250,- Kč na osobu, předškolní děti zdarma, dětské 100,- Kč,
ZTP vstup zdarma. Auta a všechny vehikly vjezd ZDARMA!

Info pro diváky, kteří se budou vyptávat na provozní dobu pokladen, protože jedou z daleka. Nemusíte se stresovat, holky na vjezdu jsou do půlnoci a do rána je tam kluk z ochranky, kterej vám taky prodá vstupenky. Jen myslete na to, že v noci platí zákaz noční jízdy, takže od brány rovnou do kempu a postavit stan. Security si o vás zahlásí vysílačkou, takže o vás budou vědět a nikdo vás nebude nahánět...

 patek

17:00    Otevření areálu pro veřejnost

17:00    Otevření gummiplatzu
Gummiplatz se bude stavět letos ve stejném (zvětšeném) rozměru jako loni. V pátek je provozní doba gummiplatzu od 17:00 do 20:00.

17:00    Zahájení volných sprintů
Čas je orientační, Delfín pustí sprinty ve chvíli, kdy se u nájezdu na dráhu sejde nějaký rozumný množství zájemců.

20:00     Friday´s Fakeer Party
Páteční Fakeer Party se stává na Tejnici pomalu tradicí. Stoprocentně party potáhnou pánové Lehký, Rakaczký a Pácha, bo bez nich by to prostě nebyl Panenčák... Čeká na vás přepracovaná stage s novou vychytávkou, FAKEER samozřejmě připravil hromadu kravin a drinků do soutěží, po nočních sprintech nastoupí fireshow, nějaký ty holčiny a podobný povinný záležitosti.
A závěrečná tradiční věta: "DOKUD BUDETE PAŘIT, BUDEME HRÁT".

21:00     Řazení na noční sprinty

22:00     Noční sprinty

Uvidíme, kolik se nám sjede letos na jaře trucků, pokud to bude nějaký větší množství, tak oddělíme nachtšprint pro tahače a pro osobáky sólo. V létě v tom byl docela hokej /mmch. mám pocit, že hokej na MS 17. 5. od 15:45 hrajeme, takže počítáme s tím, že přenos půjde na ledku/, takže ušetříme Delfínovi trochu nervů. Každopádně noční sprinty půjdou do půlnoci a jedinou vyjímku ze zákazu noční jízdy mají vozy, co se účastní nočních sprintů. Po 24:00 se na výjezdu sprintů seřadí dvacet ochrankářů a budou hlídat, aby se od ranveje jelo opravdu jen do kempu, hezky pak chcípnout auta, sbalit kámoše a šup na párty...

TRUCK StageTruckerskou stage najdete na stejném místě jako loni. Upustili jsme od experimentování s vystoupením kapelek a celej víkend bude na TS kralovat DJ Bagr & spol. Petr mi tvrdí, že to prej přežijou..:)

 

 sobota

09:00      Zahájení registrací do pohárových soutěží
Co se týká registrací do soutěží, letos nás čeká změna. Na rohu produkčního kempu bude stát osmimetrovej stan, kde budou probíhat registrace do všech pohárů na CWO, s vyjímkou EASCA a dB Drag.
Plánovaný čas spuštění všech registrací je tedy 9:00, pokud se nám registrátoři nějak víc odšpuntujou na párty, chvilečku tam vydržte a my je nějak vzbudíme:)
Právě do tohoto pořadatelského stanu se nově přesouvá prodej všech CW kravin. Původní místo bylo u pódia. Takže pokud si budete chtít koupit nějaký triko nebo některou z CW samolep, tady máte šanci.
Připomínám, že i letos na jaře bude možnost zakoupit samolepky "Powered by...", z jejichž výnosu přispíváme na dětské domovy v programu, který organizuje Evropský Iniciační Institut. Takže ne, že se budete krtit o pajdu, jde to opravdu na dobrou věc:)

09:00      Začátek soutěží EASCA a dB Drag
Registrace do pohárových soutěží proběhnou v místě konání soutěže.

09:00      Začátek volných sprintů
Volné sprinty se pojedou jako každý rok do zhruba 11:00.

09:00      Otevírá se gummiplatz
S gummiplatzem mám malej osobní problém. V létě nějakej lumen vyletěl zadriftit ven z gummiplatzu a málem mě trefil, když jsem jel okolo s dodávkou. Takže u gummiplatzu stojí nově totem s pravidly slušnýho chování  a kdo bude lítat mimo ploty, naloží si káru na plaťák a pojede domů k mámě...

11:00      Exhibice
Na letošní dopolední exhibici můžete videt šikovnýho bajkera Tomáše /žoržo/ Eibla, který umí neuvěřitelný fíčury. Určitě bude shánět nějaký dobrovolníky, kterejm bude všelijak jezdit přes rozkrok, takže pokud by se vám to líbilo, neváhejte se přihlásit!:)

11:00      Začátek Best of CWO 2014
Výrazné změny se letos týkají právě tuningových soutěží. Do programu Best of CW přibude představování aut na plachtě. Velikou radost máme z toho, že moderování S&S se ujal Franta Frančesko Flasch. Vy, kdo jezdíte na Plasy, víte, co od něj můžete čekat a že to určitě bude stát za to:) Budete mít taky možnost si auto vyfotit s nějakejma hezkejma holkama, předpokládám, že vím, kde během soboty najdu bráchy Bureše..:) Registrace do soutěže začíná od 9:00  - NOVĚ V REGISTRAČNÍM STANU!.
Hlavním porotcem Best of CW je stejně jako loni Tomáš Komár Plechatý - to abyste věděli, komu že to máte lézt do zadku:).

Ukončení registrací ve 12:00. Startovné v soutěži 50,- Kč.

Kategorie Best of CARWARS:

ŠKODA Scene /1. - 3. místo/
VW Scene /1. - 3. místo/
GERMANY Scene /1. - 3. místo/
ASIA Scene /1. - 3. místo/
Rest of the World /1. - 3. místo/
Rat & Freestyle /1. - 3. místo/

 

Cabrio srazu /1. místo/

Rarita srazu /1. místo/

12:00     Řazení na CWO_Sprint Cup

13:00     Start CWO_Sprint CUP na 400 m.
Kategorie sprintů jsou stejné jako každý rok. Skvělou novinkou je ovšem to, že sprinty letos budou po letech probíhat pod taktovkou Turbodevils. Určitě si pamatujete z Mimoně partičku hubenejch kudrnatejch plejbojů v červenejch kombinézách, který tam vždycky na sprintech odbourávali roštěnky:) Takže já osobně doufám, že i na kombinézy dojde, pokud je dopnou:)))

 13:00     CARWARS Skills_CUP

Stejně jako loni v létě se pohár bude jezdit jen na jedno soutěžní kolo. Při tak velkém počtu zájemců se to nedá zvládnout /loni na jaře končily jízdy až v půl sedmé/.Registrace do poháru začínají od 13:00 NOVĚ V REGISTRAČNÍM STANU a jezdit se bude auty zapůjčenými od autosalonu OKIM, který vůbec nemá strach o svoje předváděcí káry a odvážně nám je dává k dispozici:) Za což jim velice děkujeme a někdo z vás by si u nich už sakra měl koupit novýho Superba nebo něco takovýho...:)

16:00     GYMKHANA Czech Drift Series 2014 - training day
Jak jsme už avizovali na Fakebooku, součástí letošního CARWARS Opening 2014 je i regulérní soutěž Gymkhana pod taktovkou pořadatele republikového mistrovství v driftech Czech Drift Series. Jedná se o úžasnou podívanou, Gymkhana je vysoce technická záležitost o bezchybném vodění auta v driftu a stoprocentně si to všichni užijeme. Pánové drifteři ale potřebují před nedělním ostrým závodem potrénovat a tak budou mít k dispozici dráhu od konce měřených sprintů do 18:00. Předtím proběhne na dráze menší chaos, protože bude zapotřebí na začátku dráhy narychlo postavit všechna depa na přezouvání, tak k nám buďte chvilku shovívaví, než to tam dáme do kupy.
Drifteři mají svoje vyhražené parkování v prostoru před místem, kde se jezdí každoročně CW Skills CUP, tak jim tam prosím nestrkejte svoje vehikly, potřebují mít stále volný vjezd. A za sebe můžu říct, že na tuhle část programu se obzvlášť těším..:)

17:00     Vyhlášení výsledků všech soutěží na hlavní stage

18:00     Volné sprinty
Neměřené sprinty se budou jezdit od 18:00 do 20:00

20:00     Saturday´s Hot Party
Letošní sobotní party jsme přepracovali, takže oproti dřívějším ročníkům vás čeká něco úplně nového. Jiřina Bohdalová, kterou slibujeme už šest let, nám učast slíbila v případě, že jí zaberou prášky... Tak budeme doufat, že to konečně klapne:)
Každopádně se během večera a noci budou střídat DJ´s a další účinkující, součástí party je samozřejmě jako každý rok soutěž Night tuning, k vidění budou krásný tanečnice, opět se představí Orbis de Ignis fireshow a vůbec to bude blázinec až do rána:)
Line-up:
DJ Maya /upozorňujeme nadržence, že tatínek hraje na Truck stage a je to pěknej psychouš se zbrojním pasem...:), DJ Jakub Fiedler, DJ Pácha, Bod zlomu (Rady a MekOlek), DJane Battle Lady, DJ Kojda, DJ Mike Frost. Celý večer a noc vás bude udržovat pořádně vodšpuntovaný Lukáš Budai.
Čekají vás soutěže o nějaký kraviny, letos se nám taky představí novej VJ, takže jsme zvědavi, jak se mu projekce povedou...
A samozřejmě - dokud u stage vydržíte vy, my to dáme taky a party pojede do rána bílýho..:)

24:00    Půlnoční ohňostroj

nedele

09:00     Gymkhana CDS 2014
Od rána bílýho se bude na Panenčáku driftit ostošest:) Gymkhana se samozřejmě pojede na dráze, stejně jako sobotní tréning, takže ti, kdo si chtěli dát na rozloučenou s Tejnicí volnej sprint, mají bohužel peška. Ale rozhodně to bude stát za to! Neděle je prostě další den CWO 2014 a tak nemusíte nikam spěchat... Nedokážu teď odhadnout, do kolika hodin se bude Gymkhana jezdit, pořád se hlásí další jezdci. Takže letošní CARWARS Opening je vlastně jediná tuningová akce v ČR, která zatím nemá konec... A to taky není blbý, ne???

Na CWO 2014 toho bude k vidění a prožití samozřejmě mnohem víc. Čekají vás vyhlídkové lety helikoptérou z FlyForFun, určitě si nenechte utéct noční projekce v autokině NCTT, zkoukněte další dovinku letošního Panenčáku - CW Bazar.  Během celého víkendu si můžete vyzkoušet bodyzorbing na louce před hlavní stage, otravovat vás bude hromada hostesek, které rozdávají reklamní kraviny po celém areálu letiště. Chystá se na vás FAKEER, letos se slušně rozjela i zóna vystavovatelů a prodejců doplňků v prostoru u Best of CW a EASCA, můžete si nechat přečipovat auto u X-Tuning a další hromada podobnejch kratochvílí...

Tagy: 

Škoda Fabia bazar

© 2011 - 2022 Copyright Jan Vosátka. Kontakt, reklama: admin@fabiaauto.cz

Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. POKUD S TÍM NESOUHLASÍTE TENTO WEB NEPOUŽÍVEJTE! Další informace

auto